Náhrady

V případě nedostavení se na „Korálky“, „Minibalet“, „Kids dance“, „Lvíčata“ je náhradou jednorázový vstup do herny s kavárnou.

V případě zakoupení jakéhokoliv bloku (mimo výše uvedené) a nedostavení se na lekci – lekce automaticky propadá. Výjimkou jsou pouze vážné zdravotní důvody.

V případě zakoupení jakéhokoliv bloku se peníze vrací pouze z dlouhodobých zdravotních důvodů doložených lékařem.

Děkujeme za pochopení.

NÁHRADY ZA NEUSKUTEČNĚNÉ LEKCE V RODINNÉM CENTRU MOZAIKA, KTERÉ BYLO UZAVŘENO Z DŮVODU VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ V DOBĚ OD 12. 3. 2020 DO 17. 5. 2020

 

Při čerpání náhrady si můžete vybrat variantu 1 nebo 2.

 

1. Finanční prostředky za neuskutečněné lekce můžete darovat rodinnému centru Mozaika, které budou použity na provoz rodinného centra Mozaika. V případě, že se rozhodnete Mozaice darovat tyto finanční prostředky, zašlete na email mozaika@mozaikanj.cz do předmětu zprávy slovo „DAR“ Na tomto základě Vám bude vystavena darovací smlouva. Za tento dar děkujeme!!!

2.Finanční prostředky za neuskutečněné lekce Vám budou vráceny               

a) Převodem na účet, ze kterého jsme přijali platbu za kroužek nejpozději do 31.7.2020 (pouze těm, kteří platili na účet).                                                   

b) V hotovosti v rodinném centru Mozaika (Hoblíkova 34, Nový Jičín) ve dnech 7.7.2020 a 8.7.2020 v čase od 15:00 – 20:00 hodin (pouze těm, kteří platili v hotovosti).